Temel İlkeleri flash bellek virüsü temizleme programı

sorunlemlerden sonra çıktı sertntı yoktu,tüm programları sıfırdan indirip tekrardan kurdum ve acronis ile rezerv aldım iyiki almışım çünkü virüs bu kılıklı formattan 1 güneş sonrasında yeniden hortladı ve müstamel haline geldi.Muhtemelen harddisk 'içöpe atmaktan diğer çare nanay...

Öncelikle bu izlenceı elektronik beyinımıza indirerek hızlı bir şekilde kurulum aşamalarını geçmemiz gerekmektedir.

flashdisinfector yetişekını indir çalıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin karınindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru heves ika.bu klasor autorun.inf virüsünü kuvvetsiz hale getiren klasordur.

ancak bendeki reg dosyaları herhangi bi programla örtüsüz bileğil. şu demek oluyor ki 2 kez tıkladığımda "yanında" aç penceresi çıkıyor. doğrusu ne programla harismam gerek bunları. onları belirtir misiniz?

Oluşturulan pencerede Asayiş sekmesini tıklayın ve izinlerin tarafındaki kutuları aşağıdaki kadar olacak şekilde seçin ve Tamam’ı tıklayın.

Oluşturulan pencerede Emniyet sekmesini tıklayın ve izinlerin tarafındaki kutuları aşağıdaki kabil olacak şekilde seçin ve Tamam’ı tıklayın.

USB Flash belleğinde dünya düzlük dosyaların görünmediğini görürsünüz. Bu sorun genel itibari tanımlamak gerekirse çeşitli kodlamalar sonucu oluşturulan MSdaato.com virüsü amil evet. Bu sorunu usbshow2.0 izlenceı kulanarak çözersiniz.

4. kadem: Flaѕh diskinizin derunine girin burada adı flash bellek virüsü temizleme programı olmауаn bir klasör bakarakсeksiniz. Bu klаsörün muhtevaindе bütün dosyalarınız mevсut olmalı. Bu doѕyaları bilgisaуarınızı koрyaladıktan ѕonra. Flash dіskіnіzе format atın.

.geçmiş yükle dediğimde proram anında tekrar karantinaya atıyor..nite kurtarabilirim dosyalarımı???

Bahsettiğiniz yöntemin fiile yarayacağını düşünüversiyon. Siz söylüyorsanız süzgecinizden geçirmişsinizdir ve muvaffakiyetya ulaşacaktır. Teşekkürname ederim böyle faydalı bir yetişekı bizlere tanıttığınız dâhilin.

windows cd ile boot ederken tekmil taşıtçılerünizi( köle c d e f g h edinmek üzere 6 taneydi) silin ve isteğinize bakarak yine hdd nizi bölebilirsiniz. böylece diskteki tamam her şey siliniyor kendini saklayacak taraf kalmıyor anlayacagınız:)))

inf virüsü ortaya cıkıyor.sözde hiç silinmemiş kadar.combofixin burada yararı autorun.inf virüsünü sildik deyince tamam devamlı silemiyor lakin bu arada kullanıcıyıda ikazyor bu autorun.inf virüsü var olduğu yuğrunda.

Bu programı anlatmadan önce, flash belleklerimizi güvenmediğimiz elektronik beyin ve aygıtlara takmamız icap ettiğini bu her dakika flash belleğimize virüs bulaştıracak yollardan birisi bulunduğunu söylemeden geçemeyiz.

sonrasında bilgisayarı ve usb yi hakkıyla bi tarattırdım. yani norton benim elektronik beyinı bu beter virüsten kurardı :) herkeze norton 360ı tavsiye ederim :)

Henüz sonra bellek içine girin ve oluşturduğunuz klasörün üzerinde sağ tuşa barak özellikleri seçin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar